Sık Sorulan Sorular

Stilekle Nedir?

Stilekle yüzlerce farklı alışveriş kategorisindeki ürünü tek bir site üzerinden aramanı, satın almanı sağlayan bir moda arama motorudur. Dünyaca ünlü markaların ayakkabı, giyim, dekorasyon ve daha birçok tarzdaki ürünlerini Stilekle ile güvenilir sitelerden satın alabilirsin.

Stilekle'u ne amaçla kullanabilirim?

Stiline uygun bir alışveriş yapmak istiyorsan, bir çok siteyi gezip vakit kaybetmeden tek aramayla Stilekle'den alışveriş yapabilirsin. Örneğin bir ayakkabı arıyorsun. Bir çok alışveriş sitesinden tek tek ayakkabılara bakağacına Stilekle arama çubuğuna yazman yeterli; önüne yüzlerce mağzadan ayakkabılar gelecektir. Bunlar arasından gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin.

Stilekle nasıl çalışıyor?

Stilekle anlaşmalı olduğu yüzlerce mağzanın ürünlerini topluyor. Bunları kolay buşabilmen için alışveriş kategorilerine dağıtıyor. Stilekle'den beğendiğin bir ürünü satın almak için tıkladığında o ürünün satıldığı siteye yönlendirilirsin. Artık Stilekle ile bağlantın kalmaz. Alışverişini ürünün kendi mağzasının sitesinden yaparsın.

Alışverişimin ödemesini kim alıyor, kargoya nereden geliyor?

Stilekle binlerce ürünü senin için listeliyor. Sen ürünü satın almak istediğinde ürünün satıldığı siteye yönlendiriliyorsun. Alışverişini yönlendirildiğin sitede tamamlıyorsun de ödemeni orası alıyor. Kargo hizmeti ile ilgili konular alışverişini yaptığın site tarafından sağlanmaktadır.

Ürün satın aldıktan sonra garanti ve benzeri konular için kim başvurmalıyım?

Stilekle ürünleri kendisi satmıyor. Ürün ile ilgili garanti ve benzeri konulardaki soruların için alışverişini yaptığın siteye başvurmalısın.